כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור - מחירון

הדפסת כרטיסי ביקור 5/9 ס"מ צבעונית דו-צדדית, נייר כרומו 300 גרם איכותי, כולל למינציה מט או מבריק לבחירתכם:

תיאור המוצר מידה בס"מ כמות מחיר צד אחד / דו צדדי פעולה
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 50 59 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 100 63 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 240 74 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 500 89 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 1,000 מבצע 149 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 2,000 239 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 3,000 329 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 4,000 399 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 5,000 499 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי + למינציה מט / מבריק 5X9 10,000 899 בצע הזמנה  

המחירים אינם כוללים מע"מ. עיצוב גרפי ומשלוח כרוכים בתוספת תשלום. בצע הזמנה עכשיו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.

הדפסת כרטיסי ביקור בדפוס דיגיטלי 5/9 ס"מ צבעונית, נייר כרומו 300 גרם איכותי, ללא למינציה:

תיאור המוצר מידה בס"מ כמות מחיר צד אחד מחיר דו צדדי פעולה
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 120 63 63 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 240 74 74 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 500 89 89 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 1,000 129 מבצע 129 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 5,000 349 מבצע 349 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור ללא למנציה 5X9 10,000 499 מבצע 499 בצע הזמנה  

המחירים אינם כוללים מע"מ. עיצוב גרפי ומשלוח כרוכים בתוספת תשלום. בצע הזמנה עכשיו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.

הדפסת כרטיסי ביקור 5/9 ס"מ כולל למינציה מט ולכה סלקטיבית (UV) דו-צדדית מובלטת, צבעונית דו-צדדית, כרומו 300 גרם איכותי:

תיאור המוצר מידה בס"מ כמות מחיר צד אחד / דו צדדי פעולה
  כרטיסי ביקור דו"צ + למינציה מט + לכה סלקטיבית 5X9 500 599 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו"צ + למינציה מט + לכה סלקטיבית 5X9 1,000 מבצע 799 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו"צ + למינציה מט + לכה סלקטיבית 5X9 2,000 1,399 בצע הזמנה  

המחירים אינם כוללים מע"מ. עיצוב גרפי ומשלוח כרוכים בתוספת תשלום. בצע הזמנה עכשיו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.

הדפסת כרטיסי ביקור 5/9 ס"מ צבעונית דו-צדדית, בהדפסה על נייר מיוחד / ממוחזר (מהמלאי):
ניירות קיימים במלאי כרגע: פנינה / כסוף מטאלי / דמוי בד לבן / קרם תפוחים / נטורל / אמבסדור

תיאור המוצר מידה בס"מ כמות מחיר צד אחד מחיר דו צדדי פעולה
  כרטיסי ביקור דו צדדי מנייר מיוחד / ממוחזר 5X9 120 99 109 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי מנייר מיוחד / ממוחזר 5X9 240 129 159 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי מנייר מיוחד / ממוחזר 5X9 500 189 229 בצע הזמנה  
  כרטיסי ביקור דו צדדי מנייר מיוחד / ממוחזר 5X9 1,000 329 359 בצע הזמנה  

המחירים אינם כוללים מע"מ. עיצוב גרפי ומשלוח כרוכים בתוספת תשלום. בצע הזמנה עכשיו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.


כרטיסי ביקור / הדפסת כרטיסי ביקור במבצע! הדפסת 1,000 כרטיסי ביקור צד אחד רק ₪119 - דו צדדי רק ₪129 - דו צדדי כולל למנציה רק ₪179 מחפשים כרטיסי ביקור ייחודיים שאין לאף אחד אחר? כאלו שלקוחותיך יזכרו ויתרשמו לטובה, מעוניינים ב הדפסת כרטיסי ביקור עם מראה צעיר וססגוני או אולי אלגנטי ויוקרתי? בדפוס "לי-פרינט" תמצאו אנשי מקצוע שישמחו לייעץ לכם לגבי העיצוב והגימורים שיתאימו לאופי העסק ולתקציב שלכם. כרטיסי הביקור הסטנדרטיים שלנו הם מהאיכותיים ביותר בשוק ומודפסים בהדפסה צבעונית מלאה (פול-פרוצס) משני הצדדים, ועל גבי נייר כרומו במשקל 300 גרם האיכותי ביותר. כרטיס ביקור יכול להיות כרטיס ביקור סטנדרטי, אך אנו בדפוס לי-פרינט שמים דגש על מיתוג העסק שלך ועל התדמית העסקית שיוצרים בין היתר מוצרי הפרסום והדפוס של החברה, ולבחירתכם ניתן גם ליצר כרטיסי ביקור מיוחדים עם תוספות והשבחות נייר שונות, כגון: למינציה בגימור מט או מבריק, לכה סלקטיבית (UV), הדפסה על ניירות מיוחדים / ממוחזרים, הדפסת כרטיסי ביקור עם פינות מעוגלות, הדפסת כרטיסי ביקור בצורות מיוחדות (שטאנץ), הטבעות פויל בזהב או כסף ועוד. אל תוותרו על הדפסת כרטיסי ביקור עבור העסק שלכם! כרטיסי ביקור הם מוצר חובה לכל עסק, קטן כגדול, והם חשובים ביותר ביצירת תדמית עסקית מקצועית וברושם הראשוני שתשאירו על הלקוח שלכם. אנו בדפוס לי-פרינט נשמח לעצב ולייצר עבורכם כרטיסי ביקור מושלמים עבור העסק שלכם, כאלו שיעבירו את המסר הנכון של עסק אמין ומקצועי. במחלקת העיצוב הגרפי שלנו מעצבים מקצועיים שמבינים בפרסום ושיווק, אצלנו תקבלו עיצוב מקורי ברמה אחרת ולא סתם עוד כרטיס ביקור בנאלי. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הן במחלקת הגרפיקה (מאגרי פונטים, תמונות וכו') והן בתהליך ההדפסה (נייר באיכות הגבוהה ביותר, שיטות הדפסה חדישות ועוד), הדפסת כרטיסי ביקור אצלנו היא באיכות הגבוהה ביותר, ותחזיק מעמד לאורך שנים.
הדפסת כרטיסי ביקור - מתחייבים למחירים הזולים ביותר בארץ! מצאתם הדפסת כרטיסי ביקור ביותר זול במקום אחר? צרו קשר עכשיו, ספרו לנו ותקבלו הנחה נוספת! כי אצלנו בדפוס לי-פרינט אנו מתחייבים למחירים זולים, שירות ברמה ואיכות ללא פשרות!


למה כדאי להדפיס כרטיסי ביקור?
כרטיסי ביקור הם מוצר דפוס בסיסי שיש לכל עסק. לכאורה נראה לנו כי זהו מוצר קטן ופשוט, אך אסור להפחית בערכו וחשוב להקדיש תשומת לב בבחירת סוג הכרטיס ובעיצוב גרפי מקצועי. מעבר למסירת פרטי יצירת הקשר עמכם, כרטיסי ביקור מעבירים את הזהות התאגידית שלכם ויוצרים תדמית שיווקית שמזוהה עם בית העסק. אותה תדמית תלווה אותכם לאורך שנים רבות, ועיצוב גרפי נכון יאפשר ליצור מיתוג שיעבוד לאורך זמן. חשוב שכרטיסי הביקור יהיו תמיד איתכם זמינים להזדמנויות עסקיות שעלולות לצוץ גם במקומות לא צפויים, ולא רק בפגישות עסקיות. הגודל של כרטיסי הביקור שאנו מדפיסים הוא גודל סטנדרטי שמיועד להכנסה לתוך כיס הארנק בקלות, ולכן מומלץ להזמין הדפסת כרטיסי ביקור רק בגודל זה ולא להמציא מידות חדשות שאולי יעניקו לכרטיסי הביקור שלכם מראה מקורי אך אם ללקוח הפוטנציאלי שלכם לא יהיה נוח לשמור אותם, הם עלולים להגיע לפח ואתם עלולים להפסיד את אותו הלקוח. לכן, המקום ליצור כרטיסי ביקור מקוריים ויחודיים הוא בעיצוב הגרפי שלהם. כמובן שעל כל כרטיס ביקור מופיע המידע הסטנדרטי - שם העסק, לוגו, מספרי טלפון ופקס, כתובת העסק ובשנים האחרונות נהוג גם לשלב את אמצעי התקשורת החדישים כמו כתובת דואר אלקטרוני, אתר האינטרנט של החברה, דף הפייסבוק, סקייפ וכו'. אך עיצוב כרטיסי ביקור מוצלחים לא מסתכם רק בפרטים הבסיסיים. חשוב שהעיצוב הגרפי יהיה מעניין ומקורי, שמעביר את המסר הנכון. כרטיס הביקור שלכם הוא החשיפה הראשונה של הלקוח למיתוג שלכם, והתחושות שהעיצוב יעורר אצל הלקוח יושלכו באופן אווטומטי לגבי העסק עצמו, מקצועיותו ואמינותו. אם אין לכם עיצוב גרפי עבור כרטיסי הביקור שהנכם מעוניינים להדפיס, או שברצונכם לשדרג או לשנות את העיצוב הקיים, פנו אלינו! צוות המעצבים שלנו ישמחו לייצר את כרטיסי הביקור המושלמים ביותר עבורכם.

הדפסת כרטיסי ביקור עם למנציה
למינציה זהו ציפוי ניילון דק במיוחד, איתו מצפים כרטיסי ביקור ומוצרי נייר אחרים. גימור הלמינציה מעניק לניי מראה יוקרתי במיוחד, אך בעיקר הוא נועד ליצירת שכבת הגנה שיוצרת כרטיסי ביקור עמידים לאורך זמן. ציפוי כרטיסי ביקור בלמינציה מעניר להם הגנה מפני רטיבות ומפני בלאי וקריעה, ולכן כרטיסי ביקור עם למינציה הם בעלי אורך חיים אורך במיוחד ויחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. ציפוי הלמינציה מגיע בגימור מט או מבריק, לפי בקשת הלקוח. אם אינכם בטוחים אם עדיף לבחור בלמינציה מט או מבריק, נשמח לייעץ ולהתאים את גימור הלמינציה בהתאם לעיצוב הגרפי של כרטיסי הביקור שלכם. ככלל, למינציה מט מתאימה יותר לעסקים שמעוניינים לשדר מראה אלגנטי ואילו גימור מבריק יעניק חיים לכרטיסי ביקור צבעוניים או עם תמונות. אין ספק כי שווה להשקיע ב הדפסת כרטיסי ביקור עם למינציה, כאלו שלא יתבלו בכיס של הלקוח ויעמדו במבחן הזמן, במיוחד לאור החום והלחות המאפיינים את האקלים הישראלי.

הדפסת כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית
כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית יוצרים רושם ועניין מיוחד. לכה סלקטיבית היא לכה מבריקה שמוסיפים על גבי אזורים מסויימים על גבי כרטיסי הביקור. אזורים אלו הוגדרו מראש ונועדו להבליט אלמנטים מסויימים בעיצוב. כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית עוברים תחילה תהליך גימור עם למינציה מט, ולאחר מכן מוסיפים את הלכה המבריקה על גבי השטחים שהוגדרו מראש. הדבר יוצר קונטרס בין האזורים המבריקים לאזורים שנשארו בגימור מט, ונוצר משחק של אור וברק שמוסיף המון יופי ויוקרתיות למראה הכללי של הכרטיס. את הלכה הסלקטיבית מגדירים לרוב על שטח הלוגו של בית העסק, או אל תמונות או אלמנטים גרפיים אחרים שמופיעים בעיצוב. הלקוח מרגיש מייד כי זהו כרטיס ביקור מיוחד, שהושקעה בו יצירתיות ומחשבה רבה, וכאמור אוטומטית תחושות אלו מושלכות לגבי בית העסק עצמו, כך ששווה להשקיע ב הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים ולהזמין כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית. כאמור, כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית עוברים תחילה תהליך של ציפוי למינציה, ולכן הם בעלי כל תכונות העמידות מפני רטיבות, קריעה ובלאי, כמו כרטיסי ביקור עם למינציה, רק שההלכה הסלקטיבית מעניקה גם אפשרות ליצור כרטיס ביקור ייחודי ומעניין עוד יותר.

הדפסת כרטיסי ביקור על נייר ממוחזר
הדפסת כרטיסי ביקור על נייר ממוחזר מיועדים לאנשים שמחפשים כרטיסי ביקור שונים ומקוריים, כאלו שלא רואים בכל מקום. יש מגוון רחב של ניירות מיוחדים עליהם ניתן להדפיס כרטיסי ביקור, למשל נייר קרטון בד שיש לו טקטורה עדינה של שתי וערב, זהו נייר שנפוץ מאוד בקרב עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים אחרים, נייר יהלום או נייר פנינה הם ניירות בעלי גימור נוצץ ובעל ברק, שיעניק מראה אלגנטי ויוקרתי במיוחד, ומתאים מאוד לעסקים חגיגיים כמו אולם שמחות. את כרטיסי הביקור המודפסים על ניירות מיוחדים לא מצפים בלמינציה שכן זו תפגע בתחושה ובמראה המיוחד של הנייר הממוחזר. כמו כן לרוב עדיף לא להדפיס רקעים או שטחים גדולים מלאים בצבע על מנת שיראו את הנייר עצמו, ולכן כרטיסי ביקור על נייר ממוחזר לרוב מגיעים בעיצוב גרפי מינימליסטי, המכיל רק את הטקסט עם פרטי יצירת הקשר ולכל היותר את לוגו החברה, ללא שילוב של תמונות, רקעים או אלמנטים נוספים כדי לתת במה למראה הייחודי של הנייר עצמו.

מה חשוב שיופיע על כרטיסי הביקור
כרטיסי ביקור נועדו בראש ובראשונה למסור את פרטי יצירת הקשר עם בית העסק. לכן, חשוב שיופיעו עליו הפרטים המלאים של כל אמצעי התקשורת עם העסק - מספרי טלפונים, מספר הפקס, כתובת בית העסק וכתובת למשלוח מכתבים (במקרים בהם יש תיבת דואר למכתבים בנוסף לכתובת העסק עצמו), כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת אתר האינטרנט של החברה, עמוד הפייסבוק של העסק (לרוב יופיע לצד האייקון הקטן של פייסבוק), וכל אמצעי תקשורת אחר שיש לכם להציע - סקייפ, טוויטר, בלוג, פורום, יוטיוב וכו'. פירוט של כל אפשרויות ההתקשרות מאפשר ללקוח לבחור את האופן הנוח לו ביותר ליצור עמכם קשר, ומעלה את הסיכוי לפנייה מצדו. כמו כן, עסק בעל אמצעי תקשורת טכנולוגיים מעניק תחושה של עסק מתקדם ומודרני, לכן אל תחסכו בפרטים, כרטיס הביקור שלכם הוא בדיוק המקום למסור אותם ללקוח. כמו כן, חידוש נוסף שניתן להוסיף בקלות לעיצוב כרטיסי הביקור הוא קוד QR, זהו אותו קוד מרובע מודפס שנסרק על ידי טלפונים חכמים (סמארטפונים למיניהם) שבאמצעותו על ידי פעולה פשוטה של סריקה עם הטלפון הלקוח מגיע בקלות לאתר האינטרנט, לעמוד נחיתה, לדף הפייסבוק שלכם, או לכל תוכן אינטרנטי אחר שתרצו - בקלות וללא צורך בהקלדה. בקשו מהמעצב הגרפי שיוסיף לכם קוד QR כחלק מעיצוב כרטיס הביקור שלכם, ותזכו ליותר כניסות לאתר האינטרנט או ללייקים לעמוד הפייסבוק שלכם. יש אתרי אינטרנט רבים המייצרים קוד כזה בחינם, עבור כל כתובת URL (כתובת של דף או אתר אינטרנט) בתבחרו, ובחינם.

הדפסת כרטיסי ביקור אישיים לכל עובד
בעלי עסקים רבים תוהים אם שווה להשקיע ב הדפסת כרטיסי ביקור אישיים לכל עובד. הרי ניתן לחסוך בעלויות ולהדפיס כרטיסי ביקור כללים לכל החברה, ושכל העובדים ישתמשו בהם. האמנם? ישנם יתרונות רבים ב הדפסת כרטיסי ביקור אישיים, בהם מופיע שם העובד, תפקידו ופרטי יצירת הקשר הישיר עמו, בנוסף לפרטים הכלליים של החברה. קודם כל מבחינת הלקוח, שמקבל כרטיס אישי של העובד שלכם, מרגיש כי הוא מקבל יחס אישי, כי יוכל לקבל שירות מאותו אדם שוב ושוב וכי יש מישהו בחברה שהוא מכיר ויכול לפנות אליו בכל עניין. היחס האישי ללקוח והתחושה שיש מישהו ספציפי שדואג לו הם יתרון משמעותי של העסק, והדבר אף יכול להשפיע על החלטתו של הלקוח לבחור בבית העסק שלך ולפנות אליכם שוב בעתיד. במיוחד כאשר מדובר בחברה גדולה, חשוב ליצור תחושה של יחס אישי ללקוח ולא תחושה של יחס קר שנפוץ בחברה גדולה עם עובדים רבים. יתרון נוסף ב הדפסת כרטיסי ביקור אישיים לכל עובד היא מבחינת העובד עצמו. עובד שמקבל כרטיסי ביקור ממותגים של החברה עם שמו שמופיע עליהם, מקבל אוטומטית תחושה של חשיבות, הוא מקבל מוטיבציה להשקיע יותר בעבודה ומקבל תחושה שבעלי החברה חושבים עליו, דואגים לו ומייחסים חשיבות למקומו בחברה. אל תחסכו והדפיסו כרטיסי ביקור גם לעובדים חדשים. עובד חדש שמקבל כרטיסי ביקור אישיים שלו מרגיש אוטומטית כי זהו מקום שהוא ישאר בו לאורך זמן, ומתאמץ יותר להוכיח עצמו בעבודה. לנוכח יתרונות אלו, ההשקעה הקטנה של הדפסת כרטיסי ביקור אישיים נראית לגיטימית ואף הכרחית לכל בית עסק, קטן כגדול.

הדפסת כרטיסי ביקור דו צדדית
כרטיסי ביקור המודפסים משני הצדדים מכפילים את השטח המודפס העומד לרשותכם, שבאמצעותו מועברים התדמית והזהות העסקית שלכם ללקוח. לרוב, לא כדאי לחלק את המידע החשוב של פרטי יצירת הקשר בין שני צידי הכרטיס, אלא לשלב את המידע כולו על גבי צד אחד. פעמים רבות מדפיסים כרטיסי ביקור כאשר בצד אחד מופיע המידע בשפה אחת, למשל בעברית, ובצד השני בשפה נוספת, למשל באנגלית. במקרים אחרים הצד השני כולו מוקדש למיתוג העסק, בין אם תבחרו להדפיס עליו את הלוגו של העסק, סלוגן, או כל משפט או ציטוט אחר שממחישים את החזון העסקי שלכם, או אפילו למלא את הצד השני בצבע רקע שמזוהה עם בית העסק ומהווה חלק מהמיתוג הכללי שלכם. אפשר לשלב תמונה, אלמנט גרפי מעניין, או כל דבר אחר כל עוד הוא מתקשר עם המיתוג הכללי ועם הזהות העסקית שברצונכם ליצור. כדאי להתייעץ עם המעצב הגרפי לגבי האפשרויות והרעיונות השונים שניתן ליישם בהדפסה על גבי הצד השני של כרטיסי הביקור שלכם.

עיצוב גרפי נכון של כרטיסי ביקור
שיטות ההדפסה המתקדמות של ימינו מאפשרות הדפסת כרטיסי ביקור צבעוניים, עם חופש מוחלט בעיצוב הגרפי ואינסוף אפשרויות ליצירת כרטיסי ביקור מעניינים ומקוריים שימתגו את בית העסק ויצרו לו זהות עסקית ייחודית. ואמנם, כאשר מעצבים כרטיסי ביקור חשוב להקפיד על מספר כללים על מנת שכרטיסי הביקור שלכם קודם כל ישרתו את מטרתם, והיא מסירת פרטי העסק ואמצעי התקשורת עמכם. לצורך זה חשוב לוודא כי גודל הטקסט שעל כרטיסי הביקור אינו קטן מדיי ואינו מקשה על קריאתו. בחירת הפונט גם היא חשובה, חשוב לבחור בפונט קריא, ברור וקל לקריאה. כמו כן מומלץ ביותר להדפיס את הטקסטים בצבע כהה על גבי רקע בהיר, הדבר מקל מאוד על הקריאה. הקפידו על קונטרס מספק בין הכיתוב לרקע כדי שהטקסט לא יבלע בצבע הרקע. ולאחר העיצוב הגרפי ודאו שכל הפרטים הוקלדו נכון, וכי אין שגיאות כתיב או טעויות הקלדה בכל המידע המופיע על גבי הכרטיס. מסירת כרטיס ביקור עם טעות או שגיאת כתיב עלולה להתפרש כחוסר מקצועיות בעיני הלקוח, וכבר אמרנו כי תחושותיו של הלקוח לגבי כרטיס הביקור מושלכות באופן ישיר אל בית העסק שלכם. מעבר לכללים בסיסיים אלו, לכם ולמעצב הגרפי שלכם יש יד חופשית לשלב כל דבר נוסף בעיצוב של הכרטיס. זכרו לא להעמיס יותר מדיי, שמרו על עיצוב נקי ואלגנטי, עיצוב כזה יהיה רלוונטי למשך שנים ארוכות. הקפידו שעיצוב הכרטיס ישדר את מה שהייתם רוצים שהלקוח יחשוב על בית העסק שלכם - אלגנטי, איכותי, מקצועי, יוקרתי וכו'.