עיצוב גרפי

עיצוב גרפי בדפוס לי-פרינט

עיצוב גרפי הוא המפתח להצלחת כל פרסום, מודפס או וירטואלי. בדפוס לי-פרינט מחלקת עיצוב גרפי עם צוות מקצועי שהוא הרבה יותר מסתם ביצועיסטים, אלא מעצבים גרפיים בעלי ניסיון של שנים ויכולת לבנות עבור הלקוח זהות עסקית בעלת קונספט שיווקי מנצח. האידיולוגיה שלנו מסתכמת בחשיבה שיווקית, מקצועית ויצירתית, עמידה בסטנדרטים גבוהים תוך הקשבה לצרכי הלקוח, ובידינו הכלים ליצור זהות עסקית שתמצה את מלוא הפוטנציאל עבור כל עסק, קטן כגדול, מוצר או שירות.

כל עסק זקוק למיתוג ובניית תדמית, הזהות הגרפית יוצרת מסר אחיד, דיאלוג ויזואלי ושפה חזותית למותג. עיצוב גרפי נכון מאפשר להבליט את יתרונות העסק ביחס למתחרים, להגיע אל קהל היעד הספציפי, וליצור תדמית איכותית שתהיה מנוף להשגת יעדים. אנו מאמינים בבניית תדמית עסקית המחברת בין העסק, המוצר או השירות לערכים שהלקוח מאמין בהם.

תהליך העיצוב הגרפי מורכב מתכנון, בניית קו מותג וקונספט קבוע שמורכב מקו צבעים אחיד, לוגו מסחרי ומראה חזותי שנחקק בזיכרון ומובן לכלל. אנו משתמשים בכלים ובתוכנות המתקדמות ביותר. אנו לוקחים ברצינות רבה את עבודת העיצוב הגרפי, גם כאשר מדובר בעיצוב של מוצר קטן כמו עיצוב כרטיסי ביקור, ויוצרים עבור כל לקוח עיצוב גרפי שיהיה נעים ואסטטי, שיווקי ובולט, המשדר את המסר בצורה ברורה ויוצר תדמית של עסק אמין, יוקרתי ומקצועי.

צוות המעצבים בדפוס לי-פרינט נותן הרבה מעבר לביצועיסטים שתמצאו ברוב בתי הדפוס. אנו מעצבים מקצועיים ובעלי ניסיון בביצוע כל עיצוב גרפי, החל מעיצוב לוגו, סמל חברה ובניית קו אחיד שיהווה תדמית עסקית כוללת לחברה, דרך עיצוב מוצרי דפוס שונים, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב פליירים, עיצוב קטלוגים ובעצם עיצוב עבור כל מוצר דפוס שתבחרו, ועד עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט, באנרים פרסומיים, עיצובים למיתוג עמוד הפייסבוק שלכם וכל עיצוב המיועד למדיה הוירטואלית.

אנו עובדים על העיצוב הגרפי עד לשביעות רצון הלקוח, ללא פשרות. ואמנם, מניסיוננו למדנו כי ביצוע מחקר מקדים ותקשורת טובה עם הלקוח מאפשרים לנו לקלוע בול וליצור את העיצוב המושלם עבור כל עסק, שירות או מוצר, וכתוצאה מכך רוב לקוחותינו מאשרים את הסקיצה הראשונה שאנו שולחים, וכך ע"י תהליך נכון של תקשורת ומחקר אנו מסוגלים לצמצם את זמן העבודה ואת עלויות העיצוב הגרפי.

זקוק לשירותי עיצוב גרפי מקצועי? צור קשר עכשיו! הצוות המקצועי של דפוס לי-פרינט לשרותך.